Aktuality
Co se právě chystá...

Otevírací doba o Velikonocích

Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že na Velikonoční pondělí 13. 4. 2020 budou mít obě naše cukrárny zavřeno.

Přijmeme prodavačku!

25.07.2019

Pro naši cukrárnu v Pardubicích na Dukle přijmeme do trvalého pracovního poměru prodavačku - prodavače. Hledáme příjemnou a milou, usměvavou a čistotnou osobu, která bude svoji práci dělat s chutí a s radostí. Neznáte někoho takového, nebo jste to přímo Vy? Pokud ano, dejte mu na nás kontakt, případně se nám sami ozvěte. Sladká odměna Vás nemine! Telefon 602 465 995.

Tak jsme to konečně dokázali! Cukrárna v Hradci Králové na adrese Ulrichovo náměstí 762 je otevřena! Rádi Vás přivítáme i na této adrese!

A jak můžete vidět, hosté se již scházejí! Toto je zřejmě skupina milovníků zmrzlinových pohárů...

Vánoce jsou tady!!!

 Anebo alespoň do naší cukrárny Libuše už dorazily v plné kráse! A proto si můžete již ode dneška vyzvednout Vaše objednané vánoční cukroví! PS: Spěchejte, je totiž tak skvělé, že by mohlo začít mizet v našich ústech... :-)

Vážení přátelé, stále ještě přijímáme objednávky na vánočky a na vánoční cukroví. Vánočka, 2kg stojí 200Kč, 1kg cukroví 500Kč. Pokud máte zájem, zastavte se a objednejte si včas! 

24. 9. 2018: Do sekce Fotogalerie/Dorty na objednávku a Fotogalerie/Dětské dorty jsme přidali další naše výtvory. Snad se Vám budou líbit!

Upozorňujeme na změnu! Tradiční tvarohové koláče budeme tento týden péct již ve čtvrtek 27.9.2018!

Pro naši cukrárnu přijmeme do trvalého pracovního poměru prodavačku - prodavače. Hledáme příjemnou a milou, usměvavou a čistotnou osobu, která bude svoji práci dělat s chutí a s radostí. Neznáte někoho takového? Pokud ano, dejte mu na nás kontakt, případně se nám ozvěte. Sladká odměna Vás nemine!

Vážení přátelé, na Velikonoční svátky jsme se dobře připravili a mazance jsou napečeny nejen pro ty, kteří si je objednali. Stále jich zbývá dostatečné množství k volnému prodeji, tak se pro ten svůj u nás zastavte!

Vážení přátelé, tento pátek, 16. března nahrazujeme pravidelné pečení koláčů pečením buchet a řezů! Bude velký výběr, přijďte si vybrat!