Aktuality

Co se právě chystá...

Vážení zákazníci, po Vánoční přestávce se na Vás těšíme znovu v úterý 5. 1. 2021. Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2020 a velmi rádi Vás přivítáme v našich obou cukrárnách po Novém roce!

17. listopadu 2020 máme otevřeno

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že v úterý 17. listopadu 2020 máme v obou našich provozovnách otevřeno jako v běžný den.  Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tak jsme to konečně dokázali! Cukrárna v Hradci Králové na adrese Ulrichovo náměstí 762 je otevřena! Rádi Vás přivítáme i na této adrese!

A jak můžete vidět, hosté se již scházejí! Toto je zřejmě skupina milovníků zmrzlinových pohárů...

24. 9. 2018: Do sekce Fotogalerie/Dorty na objednávku a Fotogalerie/Dětské dorty jsme přidali další naše výtvory. Snad se Vám budou líbit!

Upozorňujeme na změnu! Tradiční tvarohové koláče budeme tento týden péct již ve čtvrtek 27.9.2018!

Pro naši cukrárnu přijmeme do trvalého pracovního poměru prodavačku - prodavače. Hledáme příjemnou a milou, usměvavou a čistotnou osobu, která bude svoji práci dělat s chutí a s radostí. Neznáte někoho takového? Pokud ano, dejte mu na nás kontakt, případně se nám ozvěte. Sladká odměna Vás nemine!

Vážení přátelé, na Velikonoční svátky jsme se dobře připravili a mazance jsou napečeny nejen pro ty, kteří si je objednali. Stále jich zbývá dostatečné množství k volnému prodeji, tak se pro ten svůj u nás zastavte!

Vážení přátelé, tento pátek, 16. března nahrazujeme pravidelné pečení koláčů pečením buchet a řezů! Bude velký výběr, přijďte si vybrat!